терапія та навчання за допомогою коней

БАННЕР СПРАВА

Фото
Відгуки
Контакти

30.03.15

Дата: 30.03.15 ● Час: 11:28 ● Мітки:    Коментарів немає
Цей вид психологічної корекції особистості грунтується на застосуванні творчості та мистецтва з метою гармонізації психоемоційного стану. Спочатку метод застосовувався у реабілітації дітей, вивезених з фашистських таборів у часи Другої Світової війни. Нині арт-терапевтичні методи та прийоми допомагають у подоланні проявів депресії, наслідків стресу, при терапії складнощів емоційного розвитку, зниженого настрою, почуття самотності. Арт-терапія м’яко сприяє подоланню міжособистісних конфліктів, страхів, фобій, підвищеної тривожності тощо.

Сутність арт-терапевтичного процесу полягає в гармонізації розвитку особистості через розвиток здатності до самопізнання та самовираження. Під час занять людина глибоко вивчає свої почуття (любов, ненависть, образу, страх, радість тощо), вчиться їх розуміти і керувати ними.
Результати арт-терапії. Робота над малюнками, картинами, скульптурами є безпечним способом нейтралізувати руйнівні та саморуйнівні стани, зняти стрес, подолати комплекси та непорозуміння у міжособистісних стосунках. Арт-терапія в значній мірі сприяє розвитку почуття внітрішнього контролю і здатності до самобалансу, на символічному рівні дає можливість експериментувати із власними почуттями досліджувати і виражати їх у соціально прийнятній формі. Арт-терапевтичні прийоми сприяють творчому самовираженню, розвитку уяви, естетичного досвіду, практичних навичок образотворчої діяльності та художніх здібностей у цілому.
У дітей з інвалідністю прийоми арт-терапії підвищують адаптаційні здатності до інтеграції в суспільство, до повсякденного життя у дитсадку і школі, знижують втому, емоційні розлади і їх прояви, пов’язані зі станом здоров’я. Арт-терапія надзвичайно ефективна у корекції різних відхилень та порушень формування та розвитку особистості, адже вона спирається на її здоровий потенціал та внутрішні механізми саморегуляції і зцілення.
Сімейна оздоровча програма «Мірабіліс» включає такі сучасні форми арт-терапії, як ізотерапія, візуальна терапія (в тому числі ландшафтна терапія), мультимедійна терапія (інтегративна терапія).

0 коммент.:

Опублікувати коментар

Повідомлення проходять премодерацію.