терапія та навчання за допомогою коней

БАННЕР СПРАВА

Фото
Відгуки
Контакти

30.03.15

Дата: 30.03.15 ● Час: 12:25 ● Мітки:    Коментарів немає
Ландшафтна терапія – новітня форма арт-терапії, у якій застосовуються об’єкти з оточуючого простору, природного або рукотворного середовища. У процесі терапії відбувається взаємодія з природним і культурним ландшафтом, це  сприяє укріпленню цілісності особистості, родини, колективу. 
Ландшафтна терапія передбачає активну взаємодію людини і природи як процес постійної співучасті та співпереживання, емпатії. Вона допомагає особистості краще зрозуміти своє місце у світі через пізнавальні дії, спрямовані як на себе, так і на оточуюче природнє середовище. Милуючись красою ландшафту, доглядаючи за тваринами та рослинами, спостерігаючи за їх розвитком, дорослі й літи починають сприймати їх як рівних, вступаючи з ними у процес спілкування на якісно іншому рівні, через інші канали сприйняття (запахи, кольори, смаки).  

На думку О.І. Копитіна, одного з засновників методу арт-терапії, робота в природному середовищі допомагає мобілізувати внутрішні ресурси особистості та укріпити віру у власні сили, розвити самостійність мислення, вміння приймати рішення, творити своє життя; допомагає людині усвідомити можливі невдачі та проблеми, пов’язані із зустріччю з реальністю і почати новий життєвий етап.
Ландшафтна арт-терапія дозволяє пережити особливі емоційні стани, дає потужний ресурс та сильний розвиваючий ефект. Також за її допомогою можливо задовольнити потреби сучасної міської людини – у єднанні з природою та отриманні поштовху для виходу на інший, більш високий рівень соціального функціонування.
У рамках оздоровчої сімейної програми Ви отримаєте чудову можливість займатися художньою творчістю на відкритому повітрі, милуватися краєвидами Чорної гори, спілкуватися із кіньми у їх природному середовищі. Вихід за  межі звичних урбанізованих ландшафтів дозволить пережити нові емоції та враження. 
Ландшафтна арт-терапія буде організована у формі участі в колективних творчих проектах на природі, навчальних заняттях з іпології, природознавства, декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

0 коммент.:

Опублікувати коментар

Повідомлення проходять премодерацію.